Jak dlouho trvá fotografování?

Obecně,fotografování trvá v rozmezí 1 a 2 hodin. Pokud se fotografujete s dětmi, vše se odvíjí od jejich nálady a přístupu k fotografování. Snažím se dětem dopřát tolik času,kolik potřebují. Co se týká fotografování novorozeňátek, pak si ze svého času rezervujte několik hodin (cca.3 hodiny). Toto focení je jedno z nejdelších. Žádá si hodně trpělivosti od všech zúčastněných.

Profesionální foto make-up

Pro dámy je možné domluvit líčení vizážistkou-profesionální foto make-up a úprava vlasů.Cena je 1500 kč.Cena zahrnuje profesionální líčení a úpravu vlasů,asistenci vizážistky po celou dobu fotografování s případnou změnou make- upu a účesu.

Cestovné v případě fotografování mimo Prahu 6

Velmi ráda za Vámi kamkoliv přijedu, at‘ už na fotografování ve Vámi zvoleném exterieru, na Vaši rodinnou událost….
Účtuji si cestovné 8 kč/km.

Fotografování novorozeňátek

Nejvhodnější doba je 0-2 týdny po narození, kdy děti bývají klidné a spavé (čím dříve, tím lépe). Pro tento druh fotografování si rezervujte delší čas,cca. 3 hodiny, abychom se přizpůsobili potřebám miminka, vše probíhalo nenásilně a nerušeně. Ideální místo pro fotografování je u Vás doma. Nic speciálního k tomu nepotřebujete,vše potřebné si přivezu.

Balíček DVA V JEDNOM

Pokud si zvolíte tento balíček,uvidíme se celkem dvakrát. Poprvé,když už Vaše bříško bude krásně vidět (obvykle to bývá 7.nebo 8.měsíc,ale je to velmi individuální). Podruhé,když se Vaše miminko narodí.Vy si můžete vybrat,jestli si přejete, abych Vás s fotoaparátem navštívila hned v porodnici, kde Vám pořídím sérii reportážních fotografií, které Vám pak budou krásnou památkou na úplně první dny života s Vaším dět’átkem.Druhá možnost je,že,až Vás propustí z porodnice, já se vypravím k Vám domů,kde pro Vás vyfotografuji opět reportážním stylem vše, co s miminkem v prvních dnech života souvisí,portréty a detaily samotného dět’átka a také fotografie se sourozenci či s rodiči. Vytvoříme spolu sérii neopakovatelných záběrů.

Co si vzít na sebe?

Při skupinovém fotografování je vhodné oblečení sjednotit, sladit barevně. Abyste vynikli Vy samotní, ideální je jednobarevné, jednoduché oblečení, jako je např. jednobarevná košile, džíny, tílko, šaty. Doporučuji oblečení bez nápisů. U fotografování portrétů dětí pak vemte to, v čem se Vám dět’átko líbí nejvíc,v čem si jej chcete zapamatovat. Doporučuji jak pro dospělé, tak pro děti, vzít oblečení víc, at‘ můžeme měnit. U dětí vypadají roztomile bosé nohy, boty brát vůbec nemusíte. Pokud si s výběrem oblečení nevíte rady, kontatujte mě, ráda pomůžu.

Co bude dál po skončení fotografování? Kdy uvidíte svoje fotografie?

Cca.do 14 dní od fotografování Vám na Váš mail pošlu odkaz,na kterém najdete náhledy svých fotografií,které budou zatím neupravené. Budou sloužit jen k výběru pro další zpracování(úpravy). Protože na všechny fotografie se vztahují autorská práva,tyto neupravené náhledy je zakázáno stahovat a publikovat ( dle autorského zákona č.121 / 2000 sb.) Až si svoje fotografie vyberete,dejte mi prosím vědět. Já Vám do cca.14 dní zašlu nový mail,tentokrát už s odkazem s fotografiemi upravenými. V tomto druhém a posledním mailu najdete ke každé fotografii její kopii v černobílém provedení. Z tohoto množství si vybíráte fotografie k tisku podle Vámi zvoleného balíčku.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Na všechny fotografie se vztahují autorská práva.

Je zakázáno stahovat a publikovat neupravené náhledy.

(dle autorského zákona č.121 / 2000 sb. )

Doba dodání fotografií je cca. 1 měsíc.

FacebookInstagram

© Petra Ibrahim fotografie

Používáme WordPress (v češtině).